Saskia
Ma suren armastusest viissada korda õhtu jooksul. - Edith Piaf
Siin saate lugeda meie pere lugusid aastase poja, kolme koera ja kahe kassiga.
Esmaspäev, 11 Jaanuar 2016 20:01

Tartu koertenäitus.

Hinda seda kirjet
(0 hinnangut)

Sel laupäeval käisime Danaga Tartus koertenäitusel.

Seekord oli meie tõugu kirjas ainult 5 koera, kuid kohal oli 3.  Kohtunikuks noormees Ukrainast - Volodymyr Shiyan.

Minnes juba muretsesin, et kas ikka startisime piisava ajavaruga. Teeolud on, nagu nad on ning kõva pakase tõttu ei pruugi autod käivituda. Kartsin, et äkki lükatakse seda üritust nii palju ettepoole siis, et me ei jõuagi kohale! Aga jõudsime ja tundus, et kõik teised ka jõudsid, sest asi liikus tavapärases tempos ja õigel ajal. Lõpuks ootasime lausa tund ja isegi natuke peale oma ringi algust.

Ringis läks hästi. Alguses Dana oli kuidagi töss, aga nii kui püsti sai, oli elu sees ikka. Jooksis ringis ka hästi. Juuniorklassis olime ainukesed seekord. Saavutasime tõu parima juuniori tiitli, millega saime oma teise serdi. Üks veel ning Dana on Eesti juuniortšempion! Kui läksime teise emasega ringis kokku, jäime teiseks, ehk parim emane 2. Teine koer oli tsipa juba vanem ka Danast. Näitusehinne oli meil "suurepärane" ning kriitika väga hea.

Juunior Best In Show (BIS) ringis hiljem me väljavalituks ei osutunud, mis polnud ka imestusväärne, sest üldiselt asiaate valitakse harva. Kohtunik, kes pärit Iirimaalt, küll vaatas Danat kahtleva pilguga, kuid läks siis edasi järgmiste juurde. Eks seal määrabki võidu pigem see, mis tõugu koerad kohtunikule meeldivad. Aga oma kõige tähtsama - serdi - saime me kätte!

IMG 8130 Small

IMG 8135 Small

IMG 8145 Small

IMG 8222 Small

Dana seisis BIS ringis nagu kulda!

IMG 8225 Small

Loetud 2246 korda
Veel selles kategoorias: « Jussikesed vol2. Koerasport »

Jäta kommentaar

Veendu, et kõik kohustuslik (*) info oleks sisestatud. HTML-i kasutamine pole lubatud.