Saskia
Ma suren armastusest viissada korda õhtu jooksul. - Edith Piaf
Siin saate lugeda meie pere lugusid aastase poja, kolme koera ja kahe kassiga.
Kolmapäev, 24 Veebruar 2016 20:06

AMETLIK uus pereliige!

Hinda seda kirjet
(0 hinnangut)

On see ju küll koerteblogi, aga no mis sa teed, kui kodus siblivad need kiisukesed ka ringi...

Täpsemalt sai siis päev enne vabariigi aastapäeva meie leidlaps Iissa täitsa meie pere liikmeks. Viisime ta kliinikusse, kus lisaks steriliseerimisele sai talle pandud ka kiip. Nüüd on kevade saabudes teda turvaline ka õue lasta Kusti seltsis jalutama ja päikse käes peesitama. Iseasi, kas lasemegi õue teda. Mul on küll miski pärast selline tunne, et tahaks teda sulgpadjadel ainult kanda ja kaisus hoida. Kuidagi tema armas olemus ja leidmislugu teevad õuelaskmise nii hirmutavaks. Aga eks seda ole tulevikus näha. Hetkel peab see pisike pätu kõigepealt rahulikult paranema. Peale operatsiooni sai ta kliinikust väga kena kostüümikese selga, et ta oma haava kallale ei saaks. Kassid ju teada lakkujad ja nad on nii paindlikud, et käivad keelega pealael ka ära. 

Terve opipäeva oli ta üks paras sooda. Jalad ei kuulanud eriti sõna ega teinud koostööd Iissaga ning kostüüm ka segas liikumist. Lisaks oli pea uimane ja sassis veel. Ööseks võtsin ta voodisse enda kõrvale padjale tuttu, kus ma sain valvata teda ja silma peal hoida. Kuna ta on nii nunnu, siis ma jõllitasin teda tükk aega. Tema siis jõllitas ka mind ja aeg-ajalt katsus pehmelt käpaga mu otsaesist, nina ja silmi. Kuna mu silmad pilkusid vahepeal, siis ta püüdis oma ülipehme ja pisikese käpaga mu silmi kinni püüda, neid kergelt patsutades. Ja siis ta veel rullis end üht ja teist pidi seal padjal ning läks lõpuks sööma. Isu on tal muidugi hea olnud kohe peale oppi.

Järgmisel päeval juba tudis ta teises toas ja toterdas tasakesi ringi, vahepeal ka pikemate hüpetega, nagu talle omane. Kostüüm tundub teda hetkel kõige rohkem segavat, aga seda tuleb kanda kokku 10 päeva, nii et veidi tuleb veel kannatada. 

Igatahes loodame, et haavake paraneb kiirelt ja ilma probleemideta! :)

12729172 10205719535016776 4405289282629524512 n Small

Loetud 2089 korda

Jäta kommentaar

Veendu, et kõik kohustuslik (*) info oleks sisestatud. HTML-i kasutamine pole lubatud.