Saskia
Ma suren armastusest viissada korda õhtu jooksul. - Edith Piaf
Siin saate lugeda meie pere lugusid aastase poja, kolme koera ja kahe kassiga.
Laupäev, 27 Veebruar 2016 15:51

Kalevi-Liiva jalutuskäik

Hinda seda kirjet
(0 hinnangut)

Täna käisime Leelaga Kalevi-Liival jalutamas.

Ingrid ajas kokku mingit punti, et minna Aegviitu Presidendi matkale, aga Leelal puudus isu suures rahvamassis viibida ja minul puudus isu suures rahvamassis Randyga maadelda, kui ta seal kõiki tahab ära süüa. Poleks olnud eriti nauditav jalutamine, kui pead koguaeg koera krattipidi käes hoidma. Lisaks sai Kalevi-Liival nad korraks lahti lastud, et siis joosta ja hullata lumes.

Tegelikult ma väga ootasin juba seda nädalavahetust, sest reedel oli lootus saada pakiautomaati üks kena pakike, mis sisaldas Nara OÜ poolt tehtud veovööd ja -liini. Kõik vajalik selleks, et ma ei peaks enam rihma ümber kere panema, sest see pigistab ikka mao kenasti kokku. Hea on hands-free jalutust teha, see vöö toetab kenasti selga ning on vetruv, et nii mina, kui koerad haiget ei saaks, kui üks meist järsku seisma jääb. 

IMG 9319 Small

IMG 9324 Small

Ilm oli muidugi super täna. Päike piilus küll suhteliselt vähe ja alati siis, kui autosse saime, aga muidu oli täiesti võrratu looduses viibida! Kuna ühel hetkel nägime jahimeest, püss käes, teele tammumas, pöörasime otsa ümber ja jalutasime natuke liivamägedes ka. Jalutamise lõpus tegime ka kiire pikniku, jõime teed ja sõime võikusid. Koduteel hüppasime ka Jägala joalt läbi. Seal oli väga palju inimesi, mistõttu Randyga tegime väikse tiiru üleval, panime ta siis autosse ja läksime ka trepist alla Birgeri ja Danaga. 

Väga mõnna tripp oli! Homme ehk lähme jälle kuskile möllama. :)

IMG 9225 Small

IMG 9228 Small

IMG 9253 Small

IMG 9282 Small

IMG 9291 Small

IMG 9298 Small

IMG 9302 Small

IMG 9313shop Small

Ja lõpetuseks - vähesed saavad tunda Randy armasust. Aga Leela sai. :)

IMG 9261 Small

Loetud 2174 korda

Jäta kommentaar

Veendu, et kõik kohustuslik (*) info oleks sisestatud. HTML-i kasutamine pole lubatud.