Saskia
Ma suren armastusest viissada korda õhtu jooksul. - Edith Piaf
Siin saate lugeda meie pere lugusid aastase poja, kolme koera ja kahe kassiga.
Pühapäev, 06 Märts 2016 19:25

Aasta esimene jooks - DONE!

Hinda seda kirjet
(0 hinnangut)

Selle aasta esimese jooksmise võib tehtuks lugeda!

Otsustasin siis peale pikka töönädalat teha avapauk uuele jooksuhooajale. Ja seda loomulikult Dana seltsis. Kodus sai kõige pealt leivajuuretis uueks nädalaks hakkama pandud ning siis juba trenniriided selga ja punuma.

Kasutasin muidugi oma uut veovööd. Dana trakside külge kinnitasin kaks LED-tulukest, mis olid abiks, et me oleksime teel nähtavad, sest osa teekonnast kulges pilkases pimeduses. Ja sealsamas pimeduses olid need ka nägemisel abiks, sest tuled valgustasid päris palju ka teed. Meile isegi tuli üks jooksumees vastu seal pimedas. Ma nägin teda täitsa viimasel hetkel ja Dana vist ka, sest ta ei reageerinud mitte kuidagi. Ta jooksis mul vöö külge kinnitatult keset teed, sest tee oli täiesti tühi ning viimasel sekundil tõmbasin teda siis natukene tagasi enda poole, et ta sellele sportlikule onule otsa ei jookseks.

Tee oli täitsa OK. Valisingi suuremad teed, mis on lumest puhtad. Mõnes kohas oli küll lund ka ja mõnes kohas oli see päeval sulanud lumi tee märjaks teinud ning õhtul oli see ära külmunud. Veidi oli libe, aga polnud hullu miskit. Tempo oli mul ka hea, arvestades et ma pole praktiliselt jooksnud peale sügisest poolmaratoni. Dana lippas ka päris heas tempos, kuid lõpuks väsis ära ja jooksis mul praktiliselt kandadel. Kokku lippasime täpipealt 3,5km. Usun, et alustuseks on see täiesti hea distants.  Peale jooksu oli jube hea tunne sees. Värske ja energiline. Isegi mu nohu ja valus kurk oli unustatud, nina oli kenasti lahti peale värskes õhus viibimist. 

Soovitan kõigile õues palju liikuda ja sportida!

DSC 1900 Small

Loetud 2077 korda

Jäta kommentaar

Veendu, et kõik kohustuslik (*) info oleks sisestatud. HTML-i kasutamine pole lubatud.