Saskia
Ma suren armastusest viissada korda õhtu jooksul. - Edith Piaf
Siin saate lugeda meie pere lugusid aastase poja, kolme koera ja kahe kassiga.
Pühapäev, 13 Märts 2016 19:19

Aktiivne viikend!

Hinda seda kirjet
(0 hinnangut)

Sel nädalavahetusel olid nii laupäevaks kui pühapäevaks toredad plaanid.

Laupäeval käisin ma koos perekond Kootsiga (Janne, Annabel ja Andero ning Mona ja Roby) Ellamaa kandis Valgejärve loodusõpperajal matkamas. Ilm oli üle pika aja super mõnus. Olime vist kõik peale jalutamist läbimärjad, sest päikse käes kõndides hakkas lihtsalt nii-nii palav. Aga samas oli mõnus ja veidi kevadine see kogu värk. Seal kandis olid metsaalused kohati eriti lumest puhtad, ja kui siis linnulaulu kuulata ja seda rohelist sammalt vaadata - no täitsa kevad ju! Rada oli ka väga ilus ja meenutas kohati natuke Kõrvemaa künkaid. Üks jupike rajast möödus ka laudteel püsti püsida üritades, sest paks jääkiht tahtis natuke pikali tõmmata vahepeal. Rajal oli ka väga palju inimesi ja ka üsna palju väikseid koerakesi. Õnneks ostsin ma Randyle just enne matka uue poova keti, mis aitas väga hõlpsasti kõigist rahumeelselt mööduda või teisi mööda lasta. Igatahes väga vahva rada oli ja teinekord võiks jälle minna. Suvisemal ajal siis ehk. :)

IMG 9581 Small

IMG 9590 Small

IMG 9612 Small

IMG 9598 Small

IMG 9630shop Small

IMG 9646 Small

IMG 9654shop Small

Muideks. Reede õhtul soetasin ma omale Radermarist suurte soodustustega uued talvised matkasaapad, mida ma tahtsin omale kangesti koertega matkamiseks. Plaanisin need osta peale sünnipäeva, aga sellise hinnaga nagu seal spordipoes nad olid... Tegemist siis Columbia Sierra Summette saabastega, mis kirjade järgi hoiavad jalad soojas ka tervelt -32 kraadiga. Tallamuster oli nii korralik, et allamäge minnes, koerad ees tõmbamas, kõndsisin ma nagu horisontaalsel asfaltteel. Väga kiidan ja soovitan minna poodi kiikama, kui uueks hooajaks peaks olema jalavarje tarvis. :)

Pühapäeval viis tee meid Maardusse esmakordselt agility võistlust vaatama. Läksime kaasa elama tublile Annabelile ja Robyle. Mulle nii meeldis seal! Näha, kuidas nii koer, kui omanik on ikka mega ekstaasis (okei koerad olid räigelt ekstaasis) ja siis kuidas need koerad läbisid takistusi - no lihtsalt super koostöö inimese ja koera vahel! Janne veidi ka seletas mulle reegleid, sest ma pärisin umbes kuus tuhat küsimust, et kuidas see ja too käib, ja et mis nüüd juhtus, mitu punkti too sai, miks see disklahvi sai jne jne. Ja ma pean mainima, et kogu see meeletu hunnik takistusi sai enamuste koerte pool läbitud ikka välgukiirusel. Enamasti olid ajad sinna 40 sekundi kanti. Ikka väga väledad olid kõik. Väga põnev oli!! Tahaks ise ka kunagi sellega tegelema hakata. Ootan selleks oma ellu vastavat koera. Tulevikus. Kunagi. Väga vahva oli seal osalemas näha ka kääbustaksi, papilloni, pomeranianit, puudlit, basenjit ning ringi lippamas nägime lisaks ka Prantsuse buldogi, Yorkshire'i terjerit ja muid armsaid tegelasi. Kindlasti, kui Janne kutsub, lähme veel kaasa elama Annabelile. Ja mina lähen sinna õppima. :D

Lisan ka mõned pildid Annabelist ja Robyst. :)

IMG 9687 Small

IMG 9689 Small

IMG 9694 Small

IMG 9698 Small

IMG 9933 Small

Peale paaritunnist võistluste jälgimist otsustasin ma koju jõudes, et peaks ka natuke liigutama ning Danaga tegime jälle väikse jooksutiiru, et soe sisse saada. :)

Tšu-tšu frei!

Loetud 2287 korda

Jäta kommentaar

Veendu, et kõik kohustuslik (*) info oleks sisestatud. HTML-i kasutamine pole lubatud.