Saskia
Ma suren armastusest viissada korda õhtu jooksul. - Edith Piaf
Siin saate lugeda meie pere lugusid aastase poja, kolme koera ja kahe kassiga.
Kolmapäev, 30 Märts 2016 20:06

Jussi matk vol. ma-ei-tea-enam + väike video!

Hinda seda kirjet
(0 hinnangut)

Täna käisime Gretega Kõrvemaal Jussi matkarajal. 

Grete tuli hommikul rongiga linnast Raasikule ja edasi läksime juba autoga Aegviidu suunas. Koerad muidugi pakkisime ka auto peale. Töristasime siis matkaraja poole. Keerates maanteelt vajalikus kohas metsa vahele, ootas meid ees üllatus - metsatee oli kas täiesti mudamülgas või jäärada. Õnneks tubli auto vedas meid elusalt sellest jamast läbi ja jõudsime parklasse.

Tänasel matkal oli ka Dana jaoks suur tähtis hetk - esimest korda sai ta lahtiselt lipata läbi kogu selle 8 kilomeetrise raja! Ta tegi seda väga tublisti. Alguses oli ta muidugi täiesti segane, sest sai ringi kapata igal pool ning kuna talle meeldib lumi ja rada oli vahepeal päris lumevaene, kasutas ta igat võimalust joosta üle IGA lumelapikese ning kahmata sealt ka suutäie lund. Väga tore oli näha teda nii õnnelikuna. Iti muidugi jooksis ka lahtiselt ja omasoodu, enamasti minu ja Grete vahel. Randy aga on lahti saades paras põrsas ning jookseb kaugele eemale ning kuna ma ei teadnud päris kindlalt, kas rajal teisi inimesi leidub, ei julgenud ma teda sel korral lahti lasta. Muidugi olime me ainsad hullud, kes selliste teeoludega sinna jõudsid...

IMG 0523 Small

IMG 0525 Small

IMG 0530 Small

IMG 0535 Small

IMG 0540 Small

IMG 0543 Small

Avastasin täna Danas uue laheda vimka. Kuna talle meeldib lisaks lumele ka vesi, käib ta alati muidugi kõikides lompides ja plätserdab kraavides. Kõrvemaal olid veel lombikesed paksu jääkihi all ning Dana mõtles, et hakkab neid käppadega tagudes katki tegema. Asi polnud selles, et ta tahaks juua või midagi. Ise ta sulistas juba otsapidi vees, aga ikka oli vaja kõik katki teha. Vahepeal üritas ta lausa hammastega vee all jääd murda... suhteliselt totu loom. :) Lisan postituse lõppu ka video tema lõhkumisest. Video lõpus käib mingi kõll ja surina hääl. Kuna video on tehtud mu telefoniga, siis on see lihtsalt mingi sõnum. Ärge siis oma telefone otsima hakake, kui seda kuulete. :)

IMG 0551 Small

IMG 0569 Small

IMG 0580 Small

IMG 0594 Small

IMG 0605 Small

Loetud 2045 korda

Meedia

Jäta kommentaar

Veendu, et kõik kohustuslik (*) info oleks sisestatud. HTML-i kasutamine pole lubatud.