Saskia
Ma suren armastusest viissada korda õhtu jooksul. - Edith Piaf
Siin saate lugeda meie pere lugusid aastase poja, kolme koera ja kahe kassiga.
Laupäev, 04 Juuni 2016 16:59

Tšempionite värk! :)

Hinda seda kirjet
(0 hinnangut)

Täna siis toimus kauaoodatud rahvusvaheline koertenäitus Eesti Võitja 2016!

Kuna eelneval paaril näitusel - Tallinna Võitjal ja meie tõu erinäitusel me oma viimast serti ei saanud, vaatamata heale kriitikale ja suurepärasele hindele, olid lootused koondunud tänasele päevale. Seda ka põhjusega, sest 15. juunil saab Dana 1,5-aastaseks, kuid vaid selle eani on tal võimalik tulla Eesti juuniortšempioniks. Ehk siis, kui kuupäev kukub, on puuks!

Sel korral läks igati õnneks. Ilm oli ilus - Kalevi staadioni "kausis" on alati meeletu kuumus ja õhk ei liigu, kuid täna oli mõnus tuuleke seal ja soojendav päike. Dana isegi ei tahtnud eriti juua. Kohtunik oli tore ja kõik muu väga vahva!

No mis me siin siis pikalt ikka keerutame. Räägin kohe ära, mis auhinnad me siis täna saime - "Suurepärane"/1, JunCAC, TPJ, PE2, loomulikult ka väga magus tiitel Eesti Juuniorvõitja 2016 ja viimasena, kuid kõige kauaoodatumana - Eesti juuniortšempion! (Näitusekaugematele inimestele tõlge. JunCAC - see puuduolev sert, mida me taga ajasime. TPJ - Tõu parim juunior. PE2 - parim emane 2, ehk siis emaste mõõduvõtmises teine koht.)

Kohtunik: Aire-Piret Pärn (Eesti) - suur aitähh!

Ehk siis meil läks täna täpselt nii hästi, kui ma lootsin ja veel pareminigi!! Minu rõõm on piiritu! :) 

JA DANA ON SUPERTUBLI!!!

Loetud 2417 korda

Jäta kommentaar

Veendu, et kõik kohustuslik (*) info oleks sisestatud. HTML-i kasutamine pole lubatud.