Saskia
Ma suren armastusest viissada korda õhtu jooksul. - Edith Piaf
Siin saate lugeda meie pere lugusid aastase poja, kolme koera ja kahe kassiga.
Esmaspäev, 07 November 2016 17:32

Dana lillelöömine.

Hinda seda kirjet
(0 hinnangut)

Kuna tuleval nädalavahetusel on meie plaanidesse eksinud Balti Võitja näitusele minek, mõtlesin kordki Dana kohe päris ilusaks teha.

Selleks polnud aga muud kohta mõtteski, kui Kadi Koertesalong!

Hommikul sõitsime siis Danakesega linna ja läksime salongi. Olime end sisse seadnud ja juba saabus Kadi koos oma ülimuheda Rudyga, kellega Dana sai alustuseks mõned kiiremad mängutiirud teha. Peale seda oli aeg vaadata, mida Dana arvab vanni minekust. Muidugi ta arvas, et vanniminek ei kõlba kassi saba alla ka. Rudy näitas talle siis paar korda ette, kuidas tublid koerad ise vanni ronivad, aga Dana teeskles, et ta ei näinud... Lõpuks saime Kadi-Liisiga neiu vanni ja pesu algas.

2016 11 07 Small

2016 11 07 1 Small

Peale pesu sai Dana kerge föönituse sealsamas vannis ja seejärel juba tuli rinda pista uue takistusega - tuli astuda lauale, mis sõitis üles-alla! Tegelikult see polnudki üldse nii jube. :) Seal sai preili enamvähem kuivaks föönitatud. Koertefööniga, mis on kui suur tolmuimeja, on Dana juba eelnevalt tuttav, sest meil on kodus ka üks selline elukas. Kui me ise veel viitsisime koeri enne näitusi pesta ja kui nad veel meie dušinurka mahtusid, siis sai neid ikka sellega väheke tuulutatud. Piltidelt paistab muidugi nagu ta naudiks rohkem pesemist ja kuivatamise ajal on nägu selline et...kutsuge kiirabi...

2016 11 07 2 Small

Lõpuks said Dana küünekesed ka nakitsetud ja tehtud veidi iluhoolitsusi siin-seal. :)

2016 11 07 4 Small

No vaadake vaid, milline säravvalge ja kaunis neiu! Mitte just kõige rõõmsama ilmega, aga noh..talle ei antud hommikul viineripirukat ka salongis! Kadi-Liis see-eest särab mõlema eest. :) Suured aitähhid Kadile meie nuku ilusaks tegemise eest! :)

Loetud 2333 korda
Veel selles kategoorias: « Pildiblogi. Meri + pakane + koerad »

Jäta kommentaar

Veendu, et kõik kohustuslik (*) info oleks sisestatud. HTML-i kasutamine pole lubatud.