Saskia
Ma suren armastusest viissada korda õhtu jooksul. - Edith Piaf
Siin saate lugeda meie pere lugusid aastase poja, kolme koera ja kahe kassiga.
Reede, 09 Märts 2018 21:17

Snäkipäev!

Kirjutas
Hinda seda kirjet
(0 hinnangut)

Kõik ju teavad seda magusat SMS-i, mis ütleb, et pakiautomaadis on pakike ootamas.

Nii oli ka minul täna see vana hea sõnum hommikul telefoniekraanil. Tegelikult ma ka teadsin, et pakk peaks täna tulema ja olin juba ilma sõnumitagi ootusärevuses. 

Tellisin pühapäevaseks Hansu sünnipäevaks Orgaaniline Beebitoit lehelt lastele natuke näkitsemist ja no üldiselt Hansule ka. Praegu on tal mingi mõnus periood, kus ta ei taha eriti palju miskit süüa ja siis on vahepalaks hea paar mõnglit koos natukese puuviljaga anda. Lisaks on kõik need snäkid hea kujuga, et laps saaks õppida ise sööma, neid on väga mugav haarata ja suhu pista. Tellisin peaaegu kõik snäkid soolakad (kuigi neis soola pole), sest magusaid (suhkruta siiski) mul kodus on ja igasugu küpsiseid saab ka meie kohalikust poest vajadusel. Soolaseid snäkke aga eriti suures valikus ja hea hinnaga poes saada pole. Võtsin testimiseks ka mõned uued tooted.

Ella's Kitchen tomati-basiiliku pulgad

 MG 2042 Small

 MG 2051 Small

Minu suureks üllatuseks olid need mõnusalt suured ja hästi pihku haaratavad. Ma tellimust tehes üldse ei süvenenud sellesse vaid valisin maitseid. Tehtud on need pulgakesed maisijahust ning maitsestatud orgaanilise tomati, basiiliku ja muude maitseainetega, mida on nendes väga pisike osa. 

Järgmiseks Heavenly Kids bataadi-porgandi maisisüdamed. 

 MG 2052 Small

 MG 2062 Small

See oli minu jaoks täiesti uus toode. Heavenly Kids mingisuguseid vahvlisarnaseid asju on mul Hansule tellitud ja neid on sahtliski veel, kuid seekord tellisin midagi enda jaoks päris põnevat. Nagu nende nimigi ütleb, on nad tehtud samuti maisijahust. Kõik peamised koostisosad on orgaanilised ning koostisosi üldse on väga vähe. Ainult see vajalik. 

Kolmas pakike ostukorvis oli Organix Goodies tomati-juustu-ürdi pulgakeste pakk

 MG 2054 Small

 MG 2064 Small

Nagu eelnevadki, koosnevad need maitsvad pulgakesed maisijahust. Pistsin Hansule linnast tulles ühe pihku. Ma ei teagi kas ta sõi selle ära, sest nad Eroliga toimetasid koos edasi. Üldiselt talle need õhulised ja krõbedad näksid meeldivad. Ütlen ausalt, et ma sõin küll paar tükki...

Neljas ja viimane maisijahust snäkk on Organixi maisirõngad.

 MG 2056 2 Small

 MG 2060 Small

Need on Hansule juba tuttavad mõnglikesed, sest neid sai ta oma näkside maitsmisredeli alguses juba. Maitselt on nad veidi magusad ja Hansule maitsevad väga. Mulle ka!

Viimane ja vast kõige huvitavam toode, mille ma ostukorvi pistsin olid Babease Organickikerherne, maisi ja kinoa mõnglid.

 MG 2055 Small

 MG 2067 Small

Need olid päris huvitav maitseelamus. Ei saanudki päris täpselt aru, mille maitset enim tunda oli, aga tundus, et kikerherne. Ma väga loodan, et Hansule need ka maitsevad. Ja isegi kui ei maitse, siis söön ma need ise ära! Põhikoostisosadele on lisatud veidi ka peeti, porgandit ja peterselli.

Kodus hoian ma kõiki neid näkse eraldi karpides, et mõnglid ei läheks pehmeks seistes. Karbist on väga mugav ka anda paar tükki ette ning lisaks on mul üks eraldi karp, mis on mõeldud kaasavõtmiseks autosse sõidu peale või ükskõik kuhu. Seal on sees siis erinevaid snäkke.

Uuel korral tellin ilmselt ka miskit magusamat puuviljast proovimiseks juhul kui Hans ikka oma küpsikud selleks ajaks ära sööb. Aga praegu on tükiks ajaks varud olemas, sest ma ikka päris kogu aeg ka neid kuivikuid talle anda ei taha. Teinekord on vaja lihtsalt veidi aega viita või rõõmsat tuju hoida ja siis on hea kasvõi käigu pealt talle midagi pihku anda.

Loetud 1341 korda Viimati muudetud Reede, 09 Märts 2018 22:41

Jäta kommentaar

Veendu, et kõik kohustuslik (*) info oleks sisestatud. HTML-i kasutamine pole lubatud.