Prindi see lehekülg
Reede, 23 Märts 2018 19:29

Väike päike

Kirjutas
Hinda seda kirjet
(1 Hinda)

Käisime Hansuga täna lasteklubis Väike Päike.

Nad korraldavad aeg-ajalt perepäevi ja nii ka seekord. Oleme ühe korra seal tegelikult juba käinud, aga kuna mu õetütar läks, siis mõtlesin, et miks mitte koos minna. Ka loengud ja tootetutvustajad olid erinevad, kui eelmisel korral. 

Väike Päike asub kesklinnas, Tuukri 11 aadressil. Perepäevadel on paika pandud ajakava ning osa saab võtta erinevatest loengutest. Lisaks saab iga osavõtja kingikoti. Mis kotis oli, näitan ka.

Kuna mul oli Hans magamata ja täpselt hommikuse une aeg oli, siis ma väga loengutesse minekule ei panustanud. Mõtlesin, et laps saab lihtsalt natuke seal mängida ja emme ehk uusi tooteid uurida. Siiski jõudsime ühe loengu ära olla - imetamise loengu. Hans tatsas seal rõõmsalt emmede vahel ringi. Vahepeal lisandus ka paar suuremat last, kellega ta natuke toimetada sai, ühega jagas isegi oma snäkke. Sealne SIET nõustaja oli ka nii vahva, et ei teinud sellest numbrit, kui lapsed vahepeal paar valjemat häälitsust tegid.

29513588 10211585354618600 727101487 o

Tegelikult tahtsin ka kõhumassaaži praktilisse loengusse minna, aga see ruum oli nii puupüsti täis ja ega Hans poleks olnud nõus mul seal rahulikult pikutama ka. Tema tahtis ikka mängutuppa minna. Ja ega tegelikult saab seal lapsed hoidu jätta ja ise loengusse minna, aga ma usun, et Hans oleks õige pea mind otsima hakanud.

29514286 10211585354738603 2142577161 o

29250843 10211585354818605 1741669 o

Kohapeal olid siis mõned brändid, kes tutvustasid oma tooteid - RÕÕM toidulisandid, Laboratorios BABÉ Eesti, BioNike Eesti, Formula Vitale, Nosiboo Eesti ja Neutral Eesti. Sel korral ma midagi kaasa sealt ei ostnud, sest ei ole parasjagu miskit vaja ja ette osta ma ka ei oska. Küll aga sain ühe kotikese BABÉ tootetestritega.

 MG 2322 Small

Ma ise kasutan Hansul nende titekõõmašampooni ning niisutavat ihupiima. Seda on mul suur pumbaga pudel nii, et kasutan ise ka päris tihti. Testrikotis oli mähkmelööbe kreem, näokreem, mille ostmist ma kaalusin, kuid siiski otsustasin, et kasutan seda ihupiima nii harva, kui seda vaja on, siis on kotis veel laste pehmendav kehakreem, intiimpesugeel, pehmendav õliseep, vannigeel ning niisutav ihupiim.

Õhtul proovisin kohe mähmelööbekreemi ära, sest Hansu pepu natuke punetas. Kreem oli ülimalt kerge koostisega nagu neil vist kõik tooted kipuvad olema, aga see oli väga hea. Ka lõhna sisuliselt polnud. Väga meeldis. Ja enne magamaminekut panin talle põskedele, ninale ja lõuale ka prooviks seda näokreemi, mis samuti oli väga kerge ja maheda, peaaegu olematu lõhnaga. 

Ujulakotti viskasin juba väikse ihupiima, vannigeeli ja õliseebi, sest viimasel ajal olen ma Hansu pannud vanni sooja vette solberdama, kuniks ma ennast pesen ning siis saab ta seal natuke seebivahus mulistada ja lõpuks saan ta sellest basseini klooriveest puhtaks ilusti pesta. Kreemi on ka kindlasti kordades mugavam kaasa võtta, kui seda suurt 500ml pudelit, mis mul kodus on.

Nii, aga külaliste kingikoti kallale siis! Kõigepealet oli seal see suur roheline kotike, milles olid erinevad flaierid, Apotheka ajakiri, Canpoli rinnapadjad, Pregnacare vitamiinid ja pastakas, samuti oli seal üks BABÉ vannigeeli tester, BioNike kreemi ja vanniõli testrid ning BioNike päikesekreemi testreid terve posu. Varsti saab katsetama hakata! Lisaks oli seal veel üks vahva bodi, mille pildi ma teile ka lisan siia ja siis BioNike ujumiskätised. Need on varsti kindlasti head abimehed!

 MG 2317 Small

 MG 2320 Small

 MG 2321 Small

Lisaks said kõik ühe pudrupaki. Olgu öeldud, et ma just enne perepäevale minekut käisin poes ja ostsin kaks pakki putru Hansule tegemiseks, aga õnneks mitte sellist, nagu kingiks saime. Kulub ära ju ikka!

Ja siis oli kotikesega kaks Põnni magusat püreetuubi. Ka selle ostmisele mõtlesin poes, aga ikka ei ostnud. Üks tuub on puuviljasmuuti ja teine mustika-õunapüree. Ma kusjuures alles hakkasin Hansule uuesti andma õuna sisaldavaid püreesid. Pikalt ta neid ei saanud... võib-olla 5 kuud. Tal olid vahepeal ikka jubedad gaasid, kui sai sügisesi õunu antud talle. Muidugi ei söönud ta ju erilisi koguseid sisse, sest oli alles alustanud lisatoiduga, aga kuna muud ma tema menüüs ei näinud gaasitekitajana, siis otsustasin õuna absoluutselt igal kujul toidumajandusest eemaldada. Läks paremaks küll. Nüüd siis, kaks tuubi tagasi, alustasin talle nende andmisega. Noh, lõunaks jogurti peale pool tuubi. Ja ei teinud teist nägugi. Tundub, et seedimine on ikka tugevamaks ja paremaks läinud ja kannatab vähemalt töödeldud õuna. Toore andmist mõtlen veel. Söögu pirni. Igatahes varasemalt oleks ma need tuubid kellelegi kinkinud, aga nüüd saab Hans ise nendega maiustada.

 MG 2310 Small

Võrreldes meie eelmise käiguga Väike Päike perepäevale, oli seekordne moonakotike ikka kordades vahvam ja praktilisi asju täis - need testrid, puder, püreed, bodi ja ujumiskätised. Nii toredad!

Igatahes usun, et kui teinekord mõni meelepärane loeng seal on ja huvitavad brändid oma tooteid tutvustamas, siis lähme jälle. Kõik, kellel soov ka rasedana või koos lapsega minna, neil tasub silma peal hoida Väike Päike Facebookilehel, sest seal reklaamitakse neid üritusi. Ja minna tasub ikka, sest üritus on ju tasuta! :)

Loetud 1335 korda